Portugaliai Magyar Csapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar mesedélután

Go down

Magyar mesedélután Empty Magyar mesedélután

Témanyitás by cjuhos Szer. Jan. 02, 2008 5:10 am

Mit szólnátok egy rendszeres mesedélutánhoz a gyerekeknek? Persze mese helyett lehetne mondóka, vers, ének is. A lényeg az, hogy a gyerekek jól érezzek magukat, hallják és élvezzék a magyar szót. Itt el tudjatok mondani a véleményeteket.
cjuhos
cjuhos

Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2007. Oct. 21.

Vissza az elejére Go down

Magyar mesedélután Empty Babaklub

Témanyitás by cjuhos Kedd Jan. 29, 2008 4:26 am

Jo reggelt mindenkinek!
Csongornak tobbszor emlitettem, hogy milyen jo lenne, ha lenne magyar bolcsi, ovi vagy legalabb egy babaklubb hetente 1-2 alkalommal, akar csak hetvegen (dolgozo honfitarsainkat figyelembe veve).
Odaig jutottam az ugyben, hogy a kezdeti 1-2 honapra sikerult szereznem helyiseget (Paço de Arcosban, kozel az Av. Marginalhoz es a vasutallomashoz), ahol "meghuzhatjuk magunkat" es mindossze havi 100 Euroba kerulne - amit persze a resztvevok adnanak ossze. Szerintem egyenlore a babaklubbal kellene inditani, hogy megnezzuk, mekkora igeny is van a dologra.
Magyarorszagi tapasztalattal rendelkezem, sok gyermekdalos CD-m, mesekonyvem van, es termeszetesen lehet meg hozza szer(v)ezni, korosztalynak megfeleloen. Egyenlore arra lennek kivancsi, hany fot erdekelne, es milyen napokon lenne kedvezobb (szombat, vasarnap, egyeb). Mivel en itthon "ulok a baberjaimon" oktoberig, szivesen belevagnek, es - a kislanyombol kiindulva, a testvertelen - gyerekeknek is jot tenne rendszeresen magyar (nyelvu) kispajtasokkal jatszani.
Nincs pedagogusi kepesitesem, de lelkes anyukakent jo otletnek tartom es szivesen vennek barmilyen eszrevetelt, otletet, segitseget.
Koszi! Udv:
T.
cjuhos
cjuhos

Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2007. Oct. 21.

Vissza az elejére Go down

Magyar mesedélután Empty Re: Magyar mesedélután

Témanyitás by cjuhos Kedd Jan. 29, 2008 4:27 am

Timi, az otlet csodas engem erdekel, gondolom mind a ket fiam szivesen menne. Helyet, szerintem en is tudok intezni es azt hiszem, hogy meg fizetnunk sem kene erte. Nekem ugy tunik, hogy kezdesnek a szombat lenne a legjobb, mert igy azok is el tudnanak jonni akik nem videkiek. Remelem osszejon ez a babahaz. Nagyon orulok, hogy raszantad magad a szervezesre Timi!
cjuhos
cjuhos

Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2007. Oct. 21.

Vissza az elejére Go down

Magyar mesedélután Empty Re: Magyar mesedélután

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.