Portugaliai Magyar Csapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telek vasarlas, Epitkezes van valikinek tapasztalata?

3 posters

Go down

Telek vasarlas, Epitkezes van valikinek tapasztalata? Empty Telek vasarlas, Epitkezes van valikinek tapasztalata?

Témanyitás by JJohnny Pént. Jan. 25, 2008 3:35 am

Sziaztok,

Azt hiszem jo nagy faba vagom a fejszet, de aki ismer tudja hogy en ilyen is vagyok...

Szoval bele a kozepebe:

Idei tervembe tartozik a telek vasarlas, epitkezes es koltozes (nevezuk inkabb 2 eves tervnek). Mindenkepen a Mediteran jon szoba, es jo esely van hogy Portugalia lenne a cel orszag.

Elosorban Ocean part, vagy part meletti tanya, farm, vagy hasonlo erdekelne.

Regioka kozott: Lisabon tol 60 km re eszak iranyba - le az ocean parton az Algarv ig....
A lenyeg hogy ralatas legyen az oceanra.

Na most feladtam a lecket, talan tudd valaki tanocsat adni. Ide varom meg az informaciokat epitkezesrol, kozmu, esetleg arakrol infot, stb...

Akinek van tobb infoja amit esetleg e-mail megosztana a jlm@europe.com ra elkuldheti.

Koszi nektek es kivancsian varom a vallaszokat

M Jani

JJohnny

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Jan. 24.

Vissza az elejére Go down

Telek vasarlas, Epitkezes van valikinek tapasztalata? Empty Re: Telek vasarlas, Epitkezes van valikinek tapasztalata?

Témanyitás by cjuhos Kedd Jan. 29, 2008 4:53 am

Szia!

Itt tudsz teleket, hazat keresni. Ez egy portugal ingatlankozvetito iroda, a honlapot magyarra allitottam be:
http://www.remax.pt/AdvancedListingSearch.aspx?Lang=hu-HU

Szerintem probald ki a Lisboa-Mafra-Ereiceira es a Lisboa-Torres Vedras - Torres Vedras kombinaciokat a Lisszabontol eszakra verziora.

Sok szerencset!
Csongor
cjuhos
cjuhos

Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2007. Oct. 21.

Vissza az elejére Go down

Telek vasarlas, Epitkezes van valikinek tapasztalata? Empty Olcsón és jót...? :)

Témanyitás by Csikár Timi Kedd Jan. 29, 2008 6:02 am

Sziasztok!
A Lisszabon-Cascais vonalon szeretnénk házat, lakást (T3-T4-T5) vásárolni.
Arra gondoltunk, hátha van valaki, vagy valakinek ismerõse, akinek tudomása van olyan személyekrõl, akik kölcsönre vettek házat, lakást, telket, stb., de nem bírják fizetni a törlesztést, ezért áron alul kénytelenek azt eladni - amit mi kedvezõ áron megvehetnénk. Smile Nem sürgõs, de max. 1-2 éven belül költözni szeretnénk. Bragaban van egy T3 kategóriájú saját tulajdonban lévõ lakásunk, ha valakit érdekel, csere is szóba kerülhet, akár telekre vonatkozóan, természetesen értékkülönbözettel.
Elõre is köszönöm!
Timi
Csikár Timi
Csikár Timi

Hozzászólások száma : 1
Age : 49
Location : Paço de Arcos
Registration date : 2008. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Telek vasarlas, Epitkezes van valikinek tapasztalata? Empty Re: Telek vasarlas, Epitkezes van valikinek tapasztalata?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.