Portugaliai Magyar Csapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PMCs honlappal kapcsolatos dolgok

3 posters

Go down

PMCs honlappal kapcsolatos dolgok Empty PMCs honlappal kapcsolatos dolgok

Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 20, 2007 7:15 am

Építő jellegű hozzászólásokat várunk a PMCs honlappal kapcsolatban!

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2007. Oct. 20.

https://pmcs.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

PMCs honlappal kapcsolatos dolgok Empty Re: PMCs honlappal kapcsolatos dolgok

Témanyitás by Wekerlei Hétf. Okt. 29, 2007 4:45 am

Szevasztok! Nagyon szépen megcsináltad ezt a topicot, gratulálok. Mivel ilyesmivel nekem is van dolgom tudom, hogy mennyi munka feküdhet benne. Akkor Te vagy nagyon ügyes vagy, vagy nagyon-nagyon sok az idöd.
Egy portugál jellegü kérdésem is lenne: mivel legközelebb december 25.-én vet el oda a sors engem családostul és otthon üres lesz a hütöszekrény jó lenne tudni, hogy az üzletek karácsony elsö napján nyitva vannak-e vagy sem. Tudja ezt valaki?
Wekerlei
Wekerlei

Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2007. Oct. 29.

Vissza az elejére Go down

PMCs honlappal kapcsolatos dolgok Empty Re: PMCs honlappal kapcsolatos dolgok

Témanyitás by cjuhos Hétf. Okt. 29, 2007 4:51 am

Wekerlei írta:Szevasztok! Nagyon szépen megcsináltad ezt a topicot, gratulálok. Mivel ilyesmivel nekem is van dolgom tudom, hogy mennyi munka feküdhet benne. Akkor Te vagy nagyon ügyes vagy, vagy nagyon-nagyon sok az idöd.
Egy portugál jellegü kérdésem is lenne: mivel legközelebb december 25.-én vet el oda a sors engem családostul és otthon üres lesz a hütöszekrény jó lenne tudni, hogy az üzletek karácsony elsö napján nyitva vannak-e vagy sem. Tudja ezt valaki?

Koszi, igy kapasbol nem vagyok biztos benne. Szerintem a nagy bevasarlokozpontok nyitva vannak, de majd utananezunk. Addig is nezd meg a honlapunkat: http://pmcs.no.sapo.pt


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 29, 2007 6:41 am-kor.
cjuhos
cjuhos

Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2007. Oct. 21.

Vissza az elejére Go down

PMCs honlappal kapcsolatos dolgok Empty Re: PMCs honlappal kapcsolatos dolgok

Témanyitás by linha Hétf. Okt. 29, 2007 5:45 am

A Karácsony Portugáliában csak egy napos ám! Bár a legtöbb helyen megadják 26-át is szabad napnak, különben az rendes munkanap lenne. Az üzletek szerintem nincsenek nyitva 25-én, de nem vagyok én sem tuti biztos benne.

linha
Vendég


Vissza az elejére Go down

PMCs honlappal kapcsolatos dolgok Empty Re: PMCs honlappal kapcsolatos dolgok

Témanyitás by cjuhos Hétf. Okt. 29, 2007 7:47 am

Egyes benzinkutaknal vannak olyan 24/24 oras boltok (Modelo, etc). Ott biztosan kapsz alapveto dolgokat. Kenyeret, tejet. Mondjuk hus az nincs.
cjuhos
cjuhos

Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2007. Oct. 21.

Vissza az elejére Go down

PMCs honlappal kapcsolatos dolgok Empty Re: PMCs honlappal kapcsolatos dolgok

Témanyitás by Admin Kedd Okt. 30, 2007 2:14 pm

Wekerlei írta:Szevasztok! Nagyon szépen megcsináltad ezt a topicot, gratulálok. Mivel ilyesmivel nekem is van dolgom tudom, hogy mennyi munka feküdhet benne. Akkor Te vagy nagyon ügyes vagy, vagy nagyon-nagyon sok az idöd.
Egy portugál jellegü kérdésem is lenne: mivel legközelebb december 25.-én vet el oda a sors engem családostul és otthon üres lesz a hütöszekrény jó lenne tudni, hogy az üzletek karácsony elsö napján nyitva vannak-e vagy sem. Tudja ezt valaki?

Valoban nehez kerdes :-) Itt sajna (?) nincs olyan hogy TESCO 0-24, de ezt tudod te is hiszen azert neha itt eldegelsz egy darabig :-) A Continenterol tudom hogy csak 2 napon van zarva teljesen, majus 1-en es dec. 25-en.. Lehet hogy a tobbire is ez all..? Utana lehet nezni, de mindig csak kizarolag elotte par nappal, amikor kirakjak a kulonleges nyitvatartasi cetlit.

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2007. Oct. 20.

https://pmcs.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

PMCs honlappal kapcsolatos dolgok Empty Re: PMCs honlappal kapcsolatos dolgok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.